Przeciwnicy aborcji

Opis Kuracji, Tabletki wczesnoporonne

Aborcja to od zawsze dość kontrowersyjny i  burzliwy temat, dlatego też ma wielu zwolenników ale i przeciwników. Za tymi drugimi przemawiają głównie aspekty religijne,  w chwili obecnej polityczne oraz problem niżu demograficznego w Polsce.  Jednakże,  niestabilna gospodarka naszego kraju  nie pozwala nam na godne życie. Prognozy na poprawę życia w naszym kraju, również nie są obiecujące. W Polsce, w przeciwieństwie do innych krajów  aborcja, jak i aborcja farmakologiczna  nie są zalegalizowane.  A przecież to kobieta powinna mieć  prawo wyboru, gdyż ta decyzja niesie za sobą odpowiedzialność do końca jej życia.  Zwolennicy przerwania ciąży twierdzą, że płód nie jest człowiekiem. W wielu krajach Unii Europejskiej nie ma problemów z nabyciem tabletek poronnych do 9/12 tygodnia ciąży.

W internecie możemy napotkać wypowiedzi właśnie zwolenników oraz przeciwników aborcji.  Negatywne wpisy osób przeciwnych temu tematowi na forach internetowych są celowym działaniem dążącym do obalenia naszej wiarygodności. Przykładem jest strona:

http://www.maszwybor.net/blog/?tag=oszusci

Strona ta celowo zamieszcza fałszywe informacje i zdjęcia aby odradzić kobietom sięgnięcie po pomoc.

Ta witryna celowo zniechęca do nabycia zestawu ze wszystkich Polskich portali.  Ukazuje artykuły i zdjęcia, które nas nie dotyczą.

Informacje  zawarte na tej stronie nie są zgodne z prawdą.  Oferowane przez nas środki są skuteczne i bezpieczne. Potwierdzają to opinie zarówno na naszej stronie jak i na innych forach internetowych.  Oto przykłady:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,254065,162757786,162757786,Tabletki_wczesnoporonne_z_girlinneed.html

http://f.kafeteria.pl/temat/f9/tabletki-poronne-z-girlinneed-p_6634682